Rules Essentials (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Status report
dz: གནས་ཚད་ཀྱི་སྙན་ཞུ་
