Rules Essentials (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Event
el: Συμβάν

en: Component
el: Συστατικό

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Add condition
el: Προσθήκη συνθήκης

en: Add action
el: Προσθήκη ενέργειας

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: System
el: Σύστημα

en: Events
el: Γεγονότα

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Operator
el: Τελεστής

en: Threshold
el: Όριο

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Status report
el: Αναφορά κατάστασης

en: Machine name: @name
el: Όνομα μηχανής: @name
