Rules Essentials (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (49 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: Path
fa: مسیر

en: Event
fa: رویداد

en: Component
fa: جزء

en: Continue
fa: ادامه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Add condition
fa: افزودن شرط

en: Add action
fa: افزودن عملیات

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: System
fa: سیستم

en: Events
fa: رویدادها

en: Clone
fa: تکرار

en: Operator
fa: عملگر

en: Threshold
fa: آستانه

en: Rules
fa: قوانین

en: Negate
fa: نقیض

en: Identifier
fa: شناسه

en: Rule
fa: قانون

en: List position
fa: موقعیت لیست

en: Status report
fa: گزارش وضعیت

en: Scheduled evaluation date
fa: تاریخ ارزیابی زمان‌بندی شده

en: Rules Scheduler
fa: زمان‌بند قوانین

en: Delete a scheduled task
fa: حذف کردن یک وظیفه‌ی زمان‌بندی شده

en: Scheduled date
fa: تاریخ زمان‌بندی شده

en: Scheduled date and time stamp
fa: تاریخ و زمان تعیین شده

en: User provided identifier
fa: شناسه‌ی ارائه شده توسط کاربر

en: ID to recognize this specific scheduled task
fa: شناسه‌ای برای تشخیص این وظیفه‌ی زمان‌بندی شده‌ی خاص

en: Machine name: @name
fa: نام ماشینی: @name

en: Delete scheduled tasks
fa: حذف وظایف زمان‌بندی شده

en: Reload form
fa: بارگذاری مجدد فرم

en: Rules scheduler
fa: زمان‌بند قوانین

en: Task identifier
fa: شناسه وظیفه

en: Delete tasks
fa: حذف کردن وظایف

en: All scheduled tasks associated with %config have been deleted.
fa: همه‌ی وظایف زمان‌بندی شده مرتبط با %config حذف شدند.

en: Are you sure you want to delete the scheduled task %id?
fa: آیا از حذف وظیفه‌ی زمان‌بندی شده‌ی %id مطمئن هستید؟

en: Task %tid has been deleted.
fa: وظیفه‌ی %tid حذف شد.

en: Scheduled Rules components that are executed based on time and cron
fa: مؤلفه‌های زمان‌بندی شده‌ی قوانین که بر مبنی زمان و کرون اجرا می‌شوند

en: Note that component evaluation is triggered by <em>cron</em> – make sure cron is configured correctly by checking your site's !status. The scheduling time accuracy depends on your configured cron interval. See <a href='@url'>the online documentation</a> for more information on how to schedule evaluation of components.
fa: توجه کنید که ارزیابی مؤلفه با <em>کرون</em> فعال می‌شود. با بررسی !status سایت خود مطمئن شوید کرون به درستی پیکربندی شده است. دقت زمانی زمان‌بند بستگی به دوره‌های اجرای کرون دارد. <a href='@url'>راهنمای آنلاین</a>را برای اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان‌بندی ارزیابی مؤلفه‌ها ببینید.

[ctx: Plural]
en: Disabled
fa: غیرفعال

[ctx: Plural]
en: Enabled
fa: فعال شده
