Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Events
ga: Imeachtaí
