Rules Essentials (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Save
he: שמירה

en: Schedule
he: תיזמון

en: Path
he: מיקום

en: Event
he: אירוע

en: Component
he: רכיב

en: Continue
he: להמשיך

en: Filter
he: סינון

en: Add action
he: הוספת פעולה

en: Conditions
he: תנאים

en: System
he: מערכת

en: Events
he: אירועים

en: Clone
he: שכפול

en: Operator
he: אופרטור

en: Threshold
he: סף

en: Rules
he: כללים

en: Negate
he: שלילי

en: Identifier
he: מזהה

en: List position
he: מיקום ברשימה

en: Status report
he: דו"ח מצב

en: - Choose -
he: - בחר/י -

en: Create media
he: יצירת מדיה
