Rules Essentials (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: System
hy: Համակարգ

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Status report
hy: Կարգավիճակի հաշվետվություն
