Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Path
ka: გზა

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: System
ka: სისტემა

en: Operator
ka: ოპერატორი
