Rules Essentials (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Filter
kk: Фильтрле

en: System
kk: Системасы

en: Status report
kk: Сайттың статусы
