Rules Essentials (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Continue
km: បន្ត

en: Filter
km: តម្រង

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Status report
km: របាយការណ៍​ស្ថានភាព

en: Machine name: @name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន ៖ @name
