Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: System
ku: سیسته‌م

en: Status report
ku: ڕاپۆرتی ڕەوش
