Rules Essentials (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Event
lt: Įvykis

en: Component
lt: Komponentas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Add condition
lt: Pridėti sąlygą

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: System
lt: Sistema

en: Events
lt: Įvykiai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Negate
lt: Paneigti

en: List position
lt: Sąrašo pozicija

en: Status report
lt: Būsenos pranešimas

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

[ctx: Plural]
en: Disabled
lt: Išjungtas

[ctx: Plural]
en: Enabled
lt: Įjungtas
