Rules Essentials (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Save
lv: Saglabāt

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Path
lv: Ceļš

en: Event
lv: Notikums

en: Component
lv: Komponents

en: Continue
lv: Turpināt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Add condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: System
lv: Sistēma

en: Events
lv: Notikumi

en: Clone
lv: Klonēt

en: Operator
lv: Operators

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Identifier
lv: Identifikators

en: List position
lv: Vieta sarakstā

en: Status report
lv: Statusa pārskats

[ctx: Plural]
en: Disabled
lv: Atspējoti
