Rules Essentials (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: System
mn: Систем

en: Machine name: @name
mn: Компьютерийн нэр: @name
