Rules Essentials (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: System
my: စနစ်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Machine name: @name
my: စက်မှနားလည်သည့်အမည် - @name

en: - Choose -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
