Rules Essentials (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Event
nn: Hending

en: Continue
nn: Hald fram

en: Filter
nn: Filtrer

en: Add action
nn: Legg til handling

en: Status report
nn: Statusrapport

en: - Choose -
nn: - Val -
