Rules Essentials (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (57 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Save
pl: Zapisz

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Path
pl: Ścieżka

en: Event
pl: Termin

en: Component
pl: Komponent

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Filter
pl: Filtr

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: Add action
pl: Dodaj akcje

en: Conditions
pl: Warunki

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Clone
pl: Klonuj

en: Threshold
pl: Próg

en: Rules
pl: Reguły

en: Negate
pl: Negacja

en: User has been blocked
pl: Użytkownik został zablokowany

en: User has been unblocked
pl: Użytkownik został odblokowany

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Rule
pl: Reguła

en: Status report
pl: Raport o stanie witryny

en: Rules Scheduler
pl: Planista reguł

en: Add event
pl: Dodaj zdarzenie

en: Delete a scheduled task
pl: Usuń zaplanowane zadanie

en: Scheduled date
pl: Planowana data

en: Scheduled date and time stamp
pl: Planowana data i znacznik czasu

en: User provided identifier
pl: Identyfikator dostarczony przez użytkownika

en: ID to recognize this specific scheduled task
pl: ID do rozpoznania tego konkretnego zaplanowanego zadania

en: Machine name: @name
pl: Identyfikator systemowy: @name

en: - Choose -
pl: - Wybierz -

en: Delete scheduled tasks
pl: Usuń zaplanowane zadania

en: Reload form
pl: Przeładuj formularz

en: Task identifier
pl: Identyfikator zadania

en: Delete tasks by component name
pl: Usuń zadania wg nazwy komponentu

en: Select the component for which to delete all scheduled tasks.
pl: Wybierz komponent, dla którego chcesz usunąć wszystkie zaplanowane zadania.

en: Delete tasks
pl: Usuń zadania

en: All scheduled tasks associated with %config have been deleted.
pl: Wszystkie zaplanowane zadania powiązane z %config  zostały usunięte.

en: Are you sure you want to delete the scheduled task %id?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zaplanowane zadanie %id?

en: Task %tid has been deleted.
pl: Zadanie %tid zostało usunięte.

en: Component %label has been scheduled.
pl: Komponent %label został zaplanowany.

en: Scheduled Rules components
pl: Zaplanowane komponenty reguł

en: Scheduled Rules components that are executed based on time and cron
pl: Komponenty zaplanowanych reguł, które uruchamiają się na podstawie czasu i demona cron

en: The internal ID of the scheduled component
pl: Wewnętrzny ID zaplanowanego komponentu

en: Component name
pl: Nazwa komponentu

en: The name of the component
pl: Nazwa tego komponentu

en: Create media
pl: Dodaj media

en: The component %config does not exist.
pl: Komponent %config nie istnieje.

en: Event name
pl: Nazwa wydarzenia

[ctx: Plural]
en: Disabled
pl: Wyłączone

[ctx: Plural]
en: Enabled
pl: Włączone
