Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Path
ps: يونلور

en: Continue
ps: دوام

en: Filter
ps: چاڼ

en: System
ps: سيستم

[ctx: Plural]
en: Disabled
ps: ناتوانه

[ctx: Plural]
en: Enabled
ps: فعال شوي
