Rules Essentials (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: System
sl: Sistem
