Rules Essentials (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Component
sr: Компонента

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Negate
sr: Негација

en: Status report
sr: Извештај о стању
