Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Clone
ta: போலிகை

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Identifier
ta: குறிப்பான்

en: Status report
ta: நிலை அறிக்கை

en: Machine name: @name
ta: இயந்திரப்பெயர்: @name
