Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: System
ug: سېستىما

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Status report
ug: تور بېكەتنىڭ يۈرگۈزىلىش دوكلاتى
