Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Component
ur: جزو

en: Filter
ur: فلٹر

en: System
ur: نظام

en: Negate
ur: نفی
