Rules Essentials (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Save
vi: Lưu

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Component
vi: Thành phần

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Filter
vi: Lọc

en: Add condition
vi: Thêm điều kiện

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: System
vi: Hệ thống

en: Events
vi: Sự kiện

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Operator
vi: Toán tử

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Identifier
vi: Định danh

en: List position
vi: Vị trí danh sách

en: Status report
vi: Báo cáo trạng thái

en: Add event
vi: Thêm sự kiện

en: - Choose -
vi: - Chọn -

en: Window
vi: Cửa sổ
