Tracardi (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Preview
bs: Pregled

en: Events
bs: Događaji

en: Apply
bs: Primjeni
