Tracardi (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Preview
hr: Pregled

en: Apply
hr: Primjeni

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.

en: Personalization
hr: Personalizacija
