Tracardi (1.0.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Percent
lv: Procenti

en: Events
lv: Notikumi

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Personalization
lv: Personalizēšana
