Tracardi (1.0.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Apply
tr: Uygula

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: Personalization
tr: Kişiselleştirme

en: Page view
tr: Sayfa görünümü
