Tracardi (1.0.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Events
lt: Įvykiai

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Personalization
lt: Suasmeninimas
