tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Price
cy: Pris

en: Other
cy: Arall

en: Products
cy: Nwyddau

en: Language code
cy: Côd yr iaith
