tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Price
el: Tιμή

en: Product ID
el: Α/Α προϊόντος

en: Other
el: Άλλο

en: SKU
el: Κωδικός

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Product
el: Προϊόν

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Products
el: Προϊόντα

en: Product settings
el: Ρυθμίσεις προϊόντος

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: About
el: Περί
