tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Product
ga: Táirge

en: Shop
ga: Siopa
