tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Currency
id: Mata uang

en: Edit
id: Sunting

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Price
id: Harga

en: Other
id: Lainnya

en: Modified
id: Telah dimodifikasi

en: Product
id: Produk

en: Changed
id: Berubah

en: Products
id: Produk

en: Language code
id: Kode bahasa

en: About
id: Tentang

en: Add Product
id: Tambah Produk
