tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Currency
it: Valuta

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Authored by
it: Creato da

en: Price
it: Prezzo

en: Product ID
it: ID prodotto

en: Manufacturer
it: Azienda costruttrice

en: Other
it: Altro

en: SKU
it: Codice

en: Modified
it: Modificato

en: Product
it: Prodotto

en: Changed
it: Modificato

en: Products
it: Prodotti

en: Product settings
it: Impostazioni prodotto

en: Language code
it: Codice della lingua

en: About
it: Informazioni
