tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Currency
sk: Mena

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Price
sk: Cena

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Other
sk: Ostatné

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Modified
sk: Upravené

en: Product
sk: Produkt

en: Changed
sk: Zmenené

en: Products
sk: Produkty

en: Product settings
sk: Nastavenia produktov

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Formatted price
sk: Formátovaná cena
