tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: About
ta: பற்றி
