tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Price
ar: السعر

en: Other
ar: آخر

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Product
ar: المنتج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Products
ar: المنتجات

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID
