tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Other
az: Digər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında
