tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Price
lt: Kaina

en: Other
lt: Kiti

en: Modified
lt: Redaguota

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Products
lt: Prekės

en: Product settings
lt: Prekės nuostatos

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie
