tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Price
sl: Cena

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu
