tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Price
th: ราคา

en: Manufacturer
th: ผู้ผลิต

en: Other
th: อื่นๆ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Brand
th: ตราสินค้า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Product list
th: เรียงลำดับรูปสินค้า
