tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Other
is: Annað

en: Language code
is: Málkota

en: About
is: Um
