tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Other
ka: სხვა

en: Language code
ka: ენის კოდი
