tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី
