tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Price
pl: Cena

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Other
pl: Inne

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Product
pl: Produkt

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Products
pl: Produkty

en: Product settings
pl: Ustawienia produktów

en: Language code
pl: Kod języka

en: Brand
pl: Marka

en: About
pl: O stronie

en: Access Key
pl: Klucz dostępu

en: Product list
pl: Lista produktów
