Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Download
ar: تحميل

en: Date
ar: التاريخ

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Export
ar: تصدير

en: Summary
ar: الملخص

en: View
ar: عرض

en: Event
ar: الحدث

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: To:
ar: إلى:

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Filter
ar: انتقاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Code
ar: الكود

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: Pending
ar: معلّق

en: Show
ar: عرض

en: Failed
ar: فشل

en: Sending
ar: الإرسال جار

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: - Any -
ar: - اختر -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ar: غير قادر على الارسال , تواصل مع الموقع المسؤول في حال استمراريت المشكلة.
