Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Download
ast: Baxar

en: Date
ast: Data

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Settings
ast: Preferencies

en: Export
ast: Esportar

en: Summary
ast: Resume

en: View
ast: Vista

en: Error
ast: Fallu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Filter
ast: Filtru

en: N/A
ast: N/D

en: Code
ast: Códigu

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Show
ast: Amosar

en: Failed
ast: Falló
