Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Download
bg: Свали

en: Date
bg: Дата

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Export
bg: Експорт

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Error
bg: Грешка

en: To:
bg: До:

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Filter
bg: Филтър

en: Code
bg: Код

en: Recipient
bg: Получател

en: Pending
bg: В изчакване

en: Show
bg: Покажи

en: Subject:
bg: Заглавие:

en: Addresses
bg: Адреси

en: Date:
bg: Дата:

en: Dashboard
bg: Табло
