Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Subject
cy: Testun

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Date
cy: Dyddiad

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Export
cy: Allfudo

en: View
cy: Gweld

en: Error
cy: Gwall

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Code
cy: côd

en: Recipient
cy: Derbynnydd
