Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Download
el: Λήψη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Event
el: Συμβάν

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Error
el: Σφάλμα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Success
el: Επιτυχία

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Code
el: Κωδικός

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Queued
el: Σε αναμονή

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Addresses
el: Διευθύνσεις

en: Sending
el: Αποστολή

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποστολή email. Επικοινωνήστε με το διαχειριστή του ιστοτόπου εάν το πρόβλημα συνεχίζεται.
