Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
